Po zakończeniu kariery 3 na 5 piłkarzy bankrutuje. Bądź mądrzejszy od nich!

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez charytatywną organizację XPRO, aż 3 na 5 piłkarzy na Wyspach Brytyjskich staje się bankrutami w ciągu 5 lat od zakończenia kariery piłkarskiej, mimo iż średnie zarobki na Wyspach wynoszą ponad 40. tys. funtów tygodniowo….czyli ok. 210 tys. zł tygodniowo.

Piłkarze dużo zarabiają, ale też dużo wydają. Gdy kończą się kontrakty, wielu z nich wpada w pułapkę. Zaczyna się życie. Nikt nie prowadzi ich już za rękę.

Nie daj się zaskoczyć, bądź mądrzejszy od innych, zawczasu pomyśl o przyszłości. Niektórzy z naszych podopiecznych sami wyszli z inicjatywą, by pozwalać im dysponować co miesiąc kwotą odpowiadającą wysokości 5 % ich miesięcznych zarobków, w obawie przed tym, że resztę wydaliby na głupoty. Tym samym, 95 % ich miesięcznych zarobków czeka bezpiecznie na przyszłość.

Nasza Kancelaria sprawuje opiekę nad profesjonalnymi piłkarzami w kwestii ochrony ich majątku, inwestowania środków finansowych. Uczymy piłkarzy jak funkcjonować, tak w czasie kariery, jak i po jej zakończeniu. Sposobów inwestowania jest mnóstwo. Z naszą pomocą znajdziesz właściwy i bezpieczny sposób na pomnażanie swojego majątku.

Oferujemy szeroki wachlarz pomocy:

  • doradztwo prawne,
  • doradztwo finansowe,
  • opieka zdrowotna,
  • pomoc w znalezieniu zatrudnienia,
  • edukacja.

Jak mawia Warren Edward Buffett  – amerykański inwestor i biznesmen: „Zasada nr 1: Nigdy nie trać pieniędzy. Zasada nr 2: Zawsze pamiętaj o zasadzie nr 1.”

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą Kancelarią, skontaktuj się ze mną.

To be rich

 

Grzegorz Mania

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pracę magisterską pisał pod okiem prekursora prawa sportowego w Polsce – Prof. zw. dr hab. dr h.c. Andrzeja J. Szwarca. Praca dotyczyła odpowiedzialności dyscyplinarnej w sporcie. Adwokat Grzegorz Mania ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Adwokat Grzegorz Mania kontynuuje rodzinne tradycje wykonywania zawodu adwokata jako przedstawiciel trzeciego pokolenia. Od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia do roku 1993 praktykę adwokacką prowadził jego dziadek – dr Zygmunt Teodor Mania, a od roku 1992 do chwili obecnej jego ojciec – Krzysztof Mania. Adwokat Grzegorz Mania w swojej praktyce skupia się na zagadnieniach prawa sportowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa piłki nożnej. Poza prawem sportowym, jego głównym obszarem praktyki jest prawo cywilne i gospodarcze. Współzałożyciel Kancelarii Mania Kowal Adwokaci: www.mk-adwokaci.pl

Może Ci się również spodoba