Nie samą piłką piłkarz żyje – weź przykład z Bartka Pawłowskiego

Dziś do naszej Kancelarii wpadł Bartłomiej Pawłowski – piłkarz Lechii Gdańsk. W wolnej chwili Bartek nie tylko gra w piłkę, ale i inwestuje zarobione na boisku pieniądze, tak aby zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny.

Brawo!

Bartek powierzył naszej Kancelarii opiekę prawną nad ciekawym projektem inwestycyjnym w południowej Polsce. Sprawdzimy dla Bartka szereg dokumentów, sporządzimy odpowiednie umowy, będziemy sprawować nadzór nad całą inwestycją. Ale przede wszystkim – zabezpieczymy interesy Bartka, tak aby mógł skupić się wyłącznie na graniu w piłkę.

Ty też pomyśl o swojej przyszłości. Po zakończeniu kariery wielu piłkarzy ma problem z przystosowaniem się do rzeczywistości, a to ze względu na dużą różnicę w zarobkach. Nikt nie chce im już płacić kilkudziesięciu, czy kilkuset tysięcy złotych miesięcznie.

Ten problem nie musi dotyczyć Ciebie. Zacznij działać. Skontaktuj się ze mną. Wspólnie zastanowimy się jak najlepiej zabezpieczyć Twoją przyszłość. Weź przykład z Bartka 🙂

Bartek Pawłowski

 

Grzegorz Mania

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pracę magisterską pisał pod okiem prekursora prawa sportowego w Polsce – Prof. zw. dr hab. dr h.c. Andrzeja J. Szwarca. Praca dotyczyła odpowiedzialności dyscyplinarnej w sporcie. Adwokat Grzegorz Mania ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Adwokat Grzegorz Mania kontynuuje rodzinne tradycje wykonywania zawodu adwokata jako przedstawiciel trzeciego pokolenia. Od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia do roku 1993 praktykę adwokacką prowadził jego dziadek – dr Zygmunt Teodor Mania, a od roku 1992 do chwili obecnej jego ojciec – Krzysztof Mania. Adwokat Grzegorz Mania w swojej praktyce skupia się na zagadnieniach prawa sportowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa piłki nożnej. Poza prawem sportowym, jego głównym obszarem praktyki jest prawo cywilne i gospodarcze. Współzałożyciel Kancelarii Mania Kowal Adwokaci: www.mk-adwokaci.pl

Może Ci się również spodoba