OBSŁUGA PRAWNA TRANSFERÓW

Dosyć długa przerwa w tworzeniu treści na bloga była spowodowana dynamicznym rozwojem zarówno Kancelarii, jak i agencji menadżerskiej, którą prowadzę.

Wiele się w tym czasie wydarzyło. W wolnych chwilach nadal będę starał się wrzucać tutaj informacje związane z prawem piłki nożnej.

Cały czas zbieram nowe doświadczenia. W aktualnym okienku transferowym doradzałem pod względem prawnym przy następujących transferach:

  1. Jakov Puljic z HNK Rijeka do Jagiellonii Białystok;
  2. Marko Poletanovic z Jagiellonii Białystok do Rakowa Częstochowa;
  3. Nikola Kuveljic z FK Javor-Matis do Wisły Kraków;
  4. Josip Soljic ze Stali Mielec do Miedzi Legnica;
  5. Ognjen Mudrinski z Jagiellonii Białystok do HNK Gorica;
  6. Maciej Orłowski z Lecha Poznań do Górnika Łęczna.

W kolejnych okienkach z pewnością pojawią się następne. Gdybyś potrzebował pomocy w sprawach prawnych dotyczących kontraktu lub jakiejkolwiek innej umowy łączącej Ciebie z klubem – zapraszam do kontaktu.

Grzegorz Mania

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pracę magisterską pisał pod okiem prekursora prawa sportowego w Polsce – Prof. zw. dr hab. dr h.c. Andrzeja J. Szwarca. Praca dotyczyła odpowiedzialności dyscyplinarnej w sporcie. Adwokat Grzegorz Mania ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Adwokat Grzegorz Mania kontynuuje rodzinne tradycje wykonywania zawodu adwokata jako przedstawiciel trzeciego pokolenia. Od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia do roku 1993 praktykę adwokacką prowadził jego dziadek – dr Zygmunt Teodor Mania, a od roku 1992 do chwili obecnej jego ojciec – Krzysztof Mania. Adwokat Grzegorz Mania w swojej praktyce skupia się na zagadnieniach prawa sportowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa piłki nożnej. Poza prawem sportowym, jego głównym obszarem praktyki jest prawo cywilne i gospodarcze. Współzałożyciel Kancelarii Mania Kowal Adwokaci: www.mk-adwokaci.pl

Może Ci się również spodoba